"Mobile Marketing"

Jesteśmy agencją marketingu mobilnego realizującą projekty zarówno na bezpośrednie zlecenie przedsiębiorstw, jak i w charakterze podwykonawcy poszczególnych etapów na rzecz innych agencji ATL i BTL. Strategia, kreacja, przygotowanie oraz realizacja obejmują zarówno kampanie reklamowe jak i akcje promocyjne z wykorzystaniem szeroko rozumianej komunikacji mobilnej. Prowadzona współpraca z właścicielami baz danych pozwala na przesyłanie SMSowych przekazów reklamowych do ponad 3 milionów użytkowników telefonów komórkowych, którzy na otrzymanie treści o charakterze handlowym wyrazili zgodę. Prawdziwe wyzwanie stanowią jednak przygotowywane i wdrażane promocje sprzedażowe i marketing lojalnościowy przy użyciu SMS i innych technologii mobilnych .

Reklama jest dźwignią handlu, jak mówi stare przysłowie.

Nie da się więc ukryć, że im jest ona lepsza, tym lepsze przyniesie efekty. W dwudziestym pierwszym wieku, czasach wszechobecnej wizualizacji, reklama to już nie tylko billboardy, plakaty i ogłoszenia w prasie. Dziś dużą rolę we wszelkim marketingu odgrywają filmy, które reklamują produkty w bardzo szerokiej przestrzeni, zaczynając od telewizji, kończąc na wszelkich mediach społecznościowych. Mało kto jednak wie jak od podstaw stworzyć film, który będzie nie tylko przyciągający uwagę, ale i profesjonalny oraz dobry jakościowo. 
Produkcja spotów reklamowych jest zadaniem, które należy powierzać osobom mającym pojęcie o sztuce ich tworzenia. Wymagający konsument doceni jakość i staranność, które może zapewnić doświadczony producent filmów reklamowych. Ponadto tworzenie spotu zajmuje czas, dla dobra firmy często lepiej jest powierzyć takie zadanie fachowcom, samemu poświęcając się codziennym obowiązkom płynącym z faktu prowadzenia biznesu. 
Często można zadać pytanie: gdzie zrealizować filmy szkoleniowe?
Pomocy należy wówczas szukać wśród producentów, którzy posiadają sprzęt i umiejętności potrzebne do realizacji każdego zadania, niezależnie od branży. Wszechstronność jest niezwykle ważną w tym fachu cechą, znalezienie dobrego producenta może więc rozwiązać wiele problemów, ci bowiem podchodzą do każdego zadania profesjonalnie, tworząc spot reklamowy czy film szkoleniowy zawsze dokonają odpowiednich przygotowań, aby ich końcowe dzieło było nie tylko wysokiej jakości, ale również by przekazywało prawdziwe i fachowe informacje. Zobacz więcej tutaj

Fotografie:

marketing

reklama

promocja