"Mobile Marketing"

Jesteśmy agencją marketingu mobilnego realizującą projekty zarówno na bezpośrednie zlecenie przedsiębiorstw, jak i w charakterze podwykonawcy poszczególnych etapów na rzecz innych agencji ATL i BTL. Strategia, kreacja, przygotowanie oraz realizacja obejmują zarówno kampanie reklamowe jak i akcje promocyjne z wykorzystaniem szeroko rozumianej komunikacji mobilnej. Prowadzona współpraca z właścicielami baz danych pozwala na przesyłanie SMSowych przekazów reklamowych do ponad 3 milionów użytkowników telefonów komórkowych, którzy na otrzymanie treści o charakterze handlowym wyrazili zgodę. Prawdziwe wyzwanie stanowią jednak przygotowywane i wdrażane promocje sprzedażowe i marketing lojalnościowy przy użyciu SMS i innych technologii mobilnych .

Pracując przy organizacji dużych eventów typu festiwale czy mniejszych imprez, jak np.

otwarcie nowego salonu, potrzeba bardzo wielu pracowników. I to nie tylko tych stałych, ale i zatrudnianych z zewnątrz na jedno, konkretne wydarzenie.
Niejednokrotnie pracownicy organizujący np. otwarcie nowego centrum handlowego nie są znani gościom przybyłym na ceremonię otwarcia. Najbardziej widocznymi pracownikami są wtedy hostessy z event planet dostępne na stronie http://www.capitalevent.pl/s-136-hostessy Są one nieocenione, jeśli chodzi o udzielanie pewnych informacji, miłe powitanie gości, serwowanie drobnych poczęstunków i inne podobne działania. Agencja eventowa pomoże w kompleksowym przygotowaniu takiego wydarzenia, a także, w razie potrzeby, będzie mogła wynająć tego typu potrzebne osoby. Zawsze więc warto współpracować z taką firmą, która będzie mogła nam pomóc w niemal każdej sytuacji.
Wiele dużych miast jest znanych z organizacji ogromnej wręcz ilości imprez kulturalnych. Warszawa nie jest tu wyjątkiem. Znana jest z wielu koncertów organizowanych na skalę ogólnopolską czy festiwali, a także nieco skromniejszych, częstszych imprez na skalę lokalną. Doświadczona kadra oraz pracownicy wykonujący drobne obowiązki są więc na wagę złota podczas organizacji np. koncertu. Zawsze wtedy warto mieć też stały kontakt z agencją specjalizującą się w tego typu pracy, aby móc w każdej chwili uzyskać pomoc. A podczas organizacji eventu, sytuacje kryzysowe pojawiają się niemal co chwilę. Aby więc wszystko było zorganizowane na czas, przyda się wszelki rodzaj wsparcia.

Fotografie:

marketing

reklama

public relations

hostessy

imprezy