"Mobile Marketing"

Jesteśmy agencją marketingu mobilnego realizującą projekty zarówno na bezpośrednie zlecenie przedsiębiorstw, jak i w charakterze podwykonawcy poszczególnych etapów na rzecz innych agencji ATL i BTL. Strategia, kreacja, przygotowanie oraz realizacja obejmują zarówno kampanie reklamowe jak i akcje promocyjne z wykorzystaniem szeroko rozumianej komunikacji mobilnej. Prowadzona współpraca z właścicielami baz danych pozwala na przesyłanie SMSowych przekazów reklamowych do ponad 3 milionów użytkowników telefonów komórkowych, którzy na otrzymanie treści o charakterze handlowym wyrazili zgodę. Prawdziwe wyzwanie stanowią jednak przygotowywane i wdrażane promocje sprzedażowe i marketing lojalnościowy przy użyciu SMS i innych technologii mobilnych .

Reklama powinna nie tylko przyciągać wzrok klienta, lecz również zatrzymywać go na dłużej.

Tylko wtedy przekaz może pobudzić go do działania. Obecnie stosuje się coraz nowocześniejsze firmy promocji, które są atrakcyjne dla odbiorców. Dzięki temu nie nudzą się i nie sprawiają, że przechodzi się koło nich obojętnie. Jedną z takich form reklamy są litery podświetlane, tworzące hasło promocyjne.

W dzień i w nocy

Jedną z zalet takiej formy promocji jest fakt, że działa ona zarówno w dzień, jak i w nocy. To zwiększa jej skuteczność. Kiedy zapadnie zmrok, litery świecące w ciemności robią jeszcze większe wrażenie. Producenci tej formy reklamy dbają o to, by była ona energooszczędna i trwała, stosując do podświetlania diody LED, które cechują się o wiele dłuższą żywotnością niż tradycyjne żarówki. Litery w podświetlanej reklamie będą więc bez przerwy świeciły nawet kilkaset tysięcy godzin, stale przyciągając klientów i generując zyski. Gdzie najlepiej umieścić reklamę ze świecącymi literami? W miejscu, gdzie jest wielu przechodniów, na przykład w pobliżu przystanków czy na rogach ulic. Oczywiście, między innymi od rozmieszczenia w poszczególnych punktach miasta będzie zależała cena reklamy. Trzeba pamiętać, że równie ważny jak forma, jest sam przekaz, czyli napis, jaki tworzą litery. Hasło powinno pobudzać klienta do niezwłocznych działań, na przykład zakupów w naszej firmie lub skorzystania z naszych usług.

Aby zamówić tego rodzaju reklamę dla swojej firmy należy zgłosić się do wrocławskiej agencji reklamowej Grafol. Szczegóły i dane kontaktowe na stronie http://www.grafol.pl.

Fotografie:

marketing

promocja

pr

reklama